Про нас

У червні 2013 р., в Житомирі, в районі Богунії біля панчішної фабрики, відкрився «Корольов Паб», де ви можете перейнятися історією нашого міста та історією нашого відомого земляка - Сергія Павловича Корольова, отримати насолоду від демократичної і веселої атмосфери.

Інтер'єр

Інтер'єр «Корольов Паб» традиційний: меблі з темного дерева, важкі стільці і столи. Фотографії із зображенням життєвих етапів Корольова С.П., рідкісні фотографії Житомира. Родзинкою пабу є тематичні столики: військовий стіл, який присвячений Великій Вітчизняній Війні і післявоєнному періоду у житті Корольова С.П., столик побуту - сівши за нього ви відчуєте дух епохи 60-х років, стіл МКС (міжнародна космічна станція) - тут Ви відчуєте себе справжнім космонавтом на борту МКС.
Так само варто відзначити нашу літню площадку на даху, краще якої в місті просто немає. У літній час на ній щоп'ятниці проходять романтичні вечори під саксофон і гітару.

Кухня

«Корольов Паб» пропонує своїм відвідувачам європейську кухню.

Напої

У «Корольов Паб» вам запропонують відомі марки пива з Європи та України.

Розваги

У «Корольов Паб» ви можете поєднувати приємне з приємним, а саме: дивитися футбольні баталії з розпиванням пива, ну або чим-небудь міцніше. Для цього є всі умови: великий екран, а також LCD панелі, які розміщені по всьому залу.

У «Корольов Пабі» виступають різні музичні групи з «живою» музикою.

Якщо Ви захочете продовжити свій відпочинок за столом, Вас чекає більярд у спорт-барі «Свояк».

Також у залі пабу працює туристична агенція «Клуб мандрів «Патріот », де Ви можете придбати квитки на найближчі екскурсії по Україні або тури за кордон.